Estate Concierge AB

Besöksadress
Risängsgatan 21, Norrköping

Postadress
Box 1122
600 41 Norrköping

Öppettider
Måndag – Fredag kl 08:00-16:00
Lunchstängt kl 12:00-13:00

Röda dagar kan påverka öppettiderna.

Estate Con Linköping AB

Besöksadress
Torvingegatan 20, Linköping

Postadress
Box 533
581 06 Linköping

Öppettider
Måndag – Fredag kl 08:00-16:00
Lunchstängt kl 12:00-13:00

Röda dagar kan påverka öppettiderna.

Kontaktpersoner i Norrköping

Peter Glad

Peter Glad

Partner
070-346 87 38
peter.glad@estatecon.se

Anders Strömlid

Anders Strömlid

Partner
070-617 22 60
anders.stromlid@estatecon.se

Åsa Nyström

Åsa Nyström

Redovisningsekonom
011-20 22 60
asa.nystrom@estatecon.se

Daniel Lindhen

Daniel Lindhen

Förvaltare
070-666 45 51
daniel.lindhen@estatecon.se

Dick Olsson

Dick Olsson

Fastighetsskötare
011-20 22 60
dick.olsson@estatecon.se

Elias Stenbäck

Elias Stenbäck

Fastighetsskötare
011-20 22 60
elias.stenback@estatecon.se

Ellinor Teneberg

Ellinor Teneberg

Redovisningsekonom
011-20 22 60
ellinor.teneberg@estatecon.se

Fredrik Christensen

Fredrik Christensen

Fastighetsskötare
011-20 22 60
fredrik.christensen@estatecon.se

Helga Gjesdahl

Helga Gjesdahl

Ekonomiassistent
011-20 22 60
helga.gjesdahl@estatecon.se

Jan Davidsson

Jan Davidsson

Fastighetsskötare
011-20 22 60
jan.davidsson@estatecon.se

Jessica Strömstedt

Jessica Strömstedt

Redovisningsekonom/hyresadministratör
011-20 22 60
jessica.stromstedt@estatecon.se

Madeleine Adolfsson

Madeleine Adolfsson

Kundservice/ekonomi
011-20 22 60
madeleine.adolfsson@estatecon.se

Mikael Björk

Mikael Björk

Fastighetsskötare
011-20 22 60
mikael.bjork@estatecon.se

Peter Sundell

Peter Sundell

Förvaltare
070-817 74 80
peter.sundell@estatecon.se

Susanne Ainerfors

Susanne Ainerfors

Förvaltare
070-309 22 60
susanne.ainerfors@estatecon.se

Andreas Johansson

Andreas Johansson

Fastighetsskötare
011-20 22 60
andreas.johansson@estatecon.se

Kontaktpersoner i Linköping

Niklas Merits

Niklas Merits

Partner
070-792 06 46
niklas.merits@estatecon.se

Andreas Öhman

Andreas Öhman

Fastighetsskötare
013-12 02 20
andreas.ohman@estatecon.se

Anna Svedman

Anna Svedman

Förvaltare
070-925 15 36
anna.svedman@estatecon.se

Annelie Björck

Annelie Björck

Kundservice/administration
013-12 02 20
annelie.bjorck@estatecon.se

Anto Izer

Anto Izer

Fastighetsskötare
013-12 02 20
anto.izer@estatecon.se

Kalle Ektörne

Kalle Ektörne

Fastighetsskötare
013-12 02 20
kalle.ektorne@estatecon.se

Ludwig Ekroth

Ludwig Ekroth

Förvaltare/projektledare
079-303 12 44
ludwig.ekroth@estatecon.se

Madeleine Karlsson

Madeleine Karlsson

Fastighetsskötare
013-12 02 20
madeleine.karlsson@estatecon.se

Marju Maide

Marju Maide

Förvaltare
070-339 88 00
marju.maide@estatecon.se

Mikael Karlsson Sjöö

Mikael Karlsson Sjöö

Fastighetsskötare
013-12 02 20
mikael.karlsson@estatecon.se

Per-Erik Larsson

Per-Erik Larsson

Fastighetsskötare/projektledare
013-12 02 20
per-erik.larsson@estatecon.se

Roger Lundberg

Roger Lundberg

Fastighetsskötare
013-12 02 20
roger.lundberg@estatecon.se

Dino

Dino

Glädjespridare
013-12 02 20
infolink@estatecon.se

Intresserad av hur vi kan underlätta för just er?